PRO JEDNOTLIVCE

"Domácí jídelnu" můžete v Pelhřimově navštívit na dvou adresách, a to v ulici Pražská 200 a v ulici Palackého 74 (HAPOS). Máte také možnost nechat si u nás uvařit na jakoukoliv společenskou akci. Více informací čtěte níže.


Veřejné stravování "Pražská" v Pelhřimově

Naši jednotliví strávníci mají možnost přijít si hotové jídlo sníst přímo do naší veřejné jídelny (ulice Pražská 200) nebo si ho odnést v jídlonosiči s sebou. Platbu mohou provést hotově nebo za stravenky, které lze zakoupit předem. Jídlo není nutné si předem objednávat. Veřejná "Domácí jídelna" je pro vás otevřena každý všední den od 10:00 do 12:30. 


Pravidelným odběratelům (s jídelníčkem objednaným minimálně s týdenním předstihem) nabízíme rozvoz jednotlivých jídel po Pelhřimově. Adresu zařazujeme na naši rozvozovou trasu, a doručíme vám jídlo před váš dům bez nutnosti vaší přítomnosti nebo vám ho předáme z ruky do ruky na vaši adrese či vám jídlo dovezeme do práce. Pro objednání jídel a rozvozu se prosím obraťte na kontakty uvedené zde.

Ceník obědů: 120 Kč v jídelně, 140 Kč s rozvozem

Přijímáme stravenky ticket restaurant, cheque dejeuner, gastro pass.

Naši strávníci si mohou každý den vybrat z nabídky třech až čtyř jídel s různou variabilitou příloh. Aktuální jídelní lístek "Domácí jídelny" v Pelhřimově si můžete prohlédnout zde.

Vaříme v moderně vybavené kuchyni podle tradičních postupů, z kvalitních a čerstvých surovin. Dbáme na vyváženost a pestrost stravy našich strávníků. Nejlepší referencí jsou naši dlouhodobí spokojení strávníci.


Zajištění jídla na oslavu, schůzi atd.

Nabízíme přípravu jídel na vaši oslavu, schůzi a další akce dle vašich požadavků. Hotové jídlo (například guláš, řízky atd.) uvaříme a připravíme k vyzvednutí. Tuto možnost zajištění jídla na jakoukoli akci s větším počtem lidí a vlastním výdejem jídla realizujeme za příznivé ceny a vše záleží na individuální domluvě. Pro více informací se prosím obraťte na kontakty uvedené zde.

 


Veřejná samoobslužná jídelna "HAPOS" v Pelhřimově

  • každý den nabídka sedmi až osmi hotových jídel
  • stálá nabídka hotových jídel a příloh
  • fast-food: hamburgery, hranolky, palačinky atd.
  • studená kuchyně: čerstvé obložené housky a bagety, chlebíčky, saláty
  • studené a teplé nápoje
  • sladkosti a cukrovinky
  • uzeniny

     a další...

Ve veřejné jídelně "HAPOS" v ulici Palackého v Pelhřimově pro vás máme otevřeno každý všední den od 7:30 do 16:30. Aktuální jídelní lístek a ceník "HAPOSu" si můžete prohlédnout zde

Přijímáme stravenky ticket restaurant, cheque dejeuner, gastro pass.


Kromě zmiňované standardní nabídky mají naši strávníci také možnost čas od času ochutnat sezónní speciality. Jedná se například o pokrmy typu svatomartinské husy se zelím a knedlíky. Neustále sledujeme v naší síti dodavatelů kvalitní sezonní suroviny ze výhodné ceny a díky tomu můžeme podobné poctivé speciality nabídnout i za příjemnou cenu pro naše strávníky.