PRO FIRMY

Závodní stravování "Domácí jídelna" v Pelhřimově 


Nabízíme hned několik možností stravování pro vaše zaměstnance, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější. Připravíme pro vás jak teplou, tak studenou kuchyni (např. večeře pro výrobní podniky). Konkrétní podmínky spolupráce řešíme vždy na míru s každým naším klientem individuálně.

Zajišťujeme například tyto typy závodního stravování

  • dovezeme jednotlivá jídla v jídlonosičích přímo do vaší firmy 
  • dovezeme jídlo do vaší jídelny a vydáme na místě jednotlivá jídla (s kompletním servisem souvisejícím se zajištěním vydání jídel strávníkům)
  • připravíme jednotlivá jídla k vyzvednutí pro vaši samostatnou expedici
  • pro firmy sídlící v okolí našeho sídla (ulice Pražská 200) je možnost vydávat jídlo zaměstancům přímo v naší jídelně (za vlastní  stravenky, které lze fakturovat souhrnně pro celou firmu - není třeba kupovat gastroturky)

Naši strávníci si mohou každý den vybrat z naší nabídky třech až čtyř jídel s různou variabilitou příloh. Aktuální jídelní lístek "Domácí jídelny" v Pelhřimově si můžete prohlédnout zde.

Vaříme v moderně vybavené kuchyni podle tradičních postupů, z kvalitních a čerstvých surovin.  Dbáme na vyváženost a pestrost stravy našich strávníků. Nejlepší referencí jsou naši dlouhodobí spokojení strávníci.


Pro více informací o možnostech závodního stravování "Domácí jídelna" v Pelhřimově a okolí a případný zájem o spolupráci se prosím obraťte na kontakty uvedené zde.