Profil firmy

Společnost "Domácí jídelna" nabízí možnost stravování v Pelhřimově ve dvou provozech, veřejné samoobslužné jídelně HAPOS v ulici Palackého a v závodní a veřejné jídelně na Pražské. Hlavní zázemí společnosti se nachází v Pelhřimově na Pražské ulici 200 (dříve jídelna Astra). Na této adrese provozujeme veřejnou jídelnu s výběrem tří až čtyř jídel (s variabilitou příloh) bez nutnosti objednání. Součástí naší nabídky je expedice jídel a zajištění výdeje hotových jídel přímo ve firmě. V rámci jídelny HAPOS si můžete vybrat ze sedmi až osmi hotových jídel každý den a také ze stálé nabídky jídel a příloh. V HAPOSu jsou v prodeji dále čerstvé obložené housky a bagety, chlebíčky, saláty, studené a teplé nápoje, sladkosti a cukrovinky, uzeniny.

Dále se zabýváme výrobou houskových a bramborových knedlíků pro vlastní prodej a několik pelhřimovských (Na Zavadilce, FLOP Družstevní, řeznictví Primus, řeznictví Vejsada, Potraviny Harudová ul. Strachovská) a humpoleckých (Potraviny Růže) prodejen.

Přijímáme také objednávky jídel (například guláš, řízky s bramborovým salátem atd.) pro různé příležitosti (oslavy, schůze atd.) za přijatelnou cenu. Vyhovíme vašemu přání, vše záleží na individuální domluvě. 

HISTORIE
Značka "Domácí jídelna" vznikla v roce 2013 a navazuje na tradici provozů HAPOS a jídelny na Pražské, která sahá přibližně do roku 1992. V obou těchto provozech nyní pracuje původní kolektiv zaměstnanců, který se rozrostl o další posily. Nynější provozy "Domácí jídelny" respektují přání a zvyklosti svých dosavadních strávníků a rozvíjí a zkvalitňují své služby a nabídku. Postupně také inovujeme vybavení kuchyní.      

NAŠE ZÁSADY
Vaříme poctivou kuchyni a zakládáme si na tradičních postupech v kombinaci s moderním přístupem a použitím kvalitních a čerstvých surovin. Naším dlouhodobým záměrem je mít stále více spokojených strávníků, mezi kterými sami žijeme.